Kontakt oss

Aurora kino Vardø holder til i Valhall Flerbrukshus i Kristian IVs gate 2.

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Vardø om du har spørsmål.

 


Billetter kan kjøpes på våre nettsider døgnet rundt og på kinoen en time før forestilling.

 

Åpningstid Aurora kino Vardø:
Kl.16:00 - 21:00

 

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:
Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 17:00 på hverdager og fra 11:30 - 17:00 lørdag og søndag. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

 

Administrasjon:
Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00. Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.  Du kan også kontakte oss på Tlf: 90 88 99 00 eller E-post: post@aurorakino.no

 

Postadresse:
Aurora kino Kirkenes 
Pasvikveien 2,
9900 Kirkenes

 

Leveringsadresse:
Aurora kino Vardø
Kristian IVs gate 2,
9950 Vardø

 

Faktura adresse:
Aurora kino IKS - 874198
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim

Kontakt Aurora kino Vardø


Marianne H. Erlandsen
Kinosjef Aurora kino Kirkenes
marianne@aurorakino.no
91 56 81 70

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Marion Røst Heimlund
Markedssjef
marion@aurorakino.no
93 44 29 38

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Werner Røsler
It-sjef
werner@aurorakino.no
48 02 84 68

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34